Kasyn Online

Historia Kasyna Internetowego

XVII w to wiek gdy powstały pierwsze gry hazardowe. Ruletka, poker i dużo innych gier hazardowych, które bazowały się na rachunku prawdopodobieństwa – dostarczając bardzo dużo zabawy, trochę emocji. Teraz gry hazardowe utożsamia się nie tylko z emocjami i pieniędzmi, ale także i z kasynami internetowymi. 

Pierwsze kasyna zrodziły się w XVIII wieku w Europie, a dokładnie we Francji. W 1842 r w Księstwie Monako zapoczątkowała pierwsza europejska wersja ruletki, która zgromadziła dużo bogatych graczy. Nurt kasynowy przemieścił się szybko na inne kontynenty – głównie do USA, gdzie do dzisiaj działa ogromna ilość kasyn. Za przykład może posłużyć tu słynne Las Vegas – miasto w stanie Nevada, będące globalną stolicą hazardu. Jednak tradycyjne kasyna tracą ostatnio na rzecz kasyna online.

Otwarcie kasyn internetowych

2000 r to czas stworzenia pierwszych kasyn internetowych, które zaintrygowały internautów. Razem z kształtowaniem się protokołu www zostały stworzone udogodnienia, które ze świata wirtualnego zostały przeniesione do rzeczywistego. Teraz to świat online narzuca reguły. Tak samo jest w hazardzie – kasyna internetowe oferują wygodę i dużo więcej możliwości, niż kasyna tradycyjne.

Czemu warto bawić się w kasynach internetowych:

– Wygoda – możemy usiąść w wygodnym domowym fotelu i gramy w pokera czy ruletkę.

– Dostępność – nie bacząc na swoją lokalizację z kasyna online może korzystać każdy kto ma dostęp do internetu. To duża zaleta dla nas Polaków, jako że w Polsce nie ma dużej ilości kasyn (prawo skutecznie zabrania tworzenia nowych kasyn). Jest to też wspaniały sposób dla osób zamieszkujących w małych miejscowościach które nie mają dojścia do większych miejscowości z kasynami.

– Więcej gier – prawda jest jedna polskie kasyna nie są na czołowym miejscu pod kątem różnorakości gier. Co prawda w stacjonarnym kasynie możemy pograć w Black Jack’a, ruletkę czy automaty, lecz jest ich tam mało.

– Brak ograniczeń finansowych a także szybkie przeprowadzenie transakcji – dzięki ogromnej ilości metod płatności nie musimy dysponować ogromnymi środkami w gotówce. Wystarczy jeden przelew z konta, by móc pograć w kasynie online.

– Bonusy i oferty specjalne –stacjonarne kasyna nie używają bonusów czy darmowych spinów. Kasyna internetowe stosują za to często, zapraszając graczy, podwajają ich wpłaty, przygotowują specjalne oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *